Článek z Billboardu!

21. září 2012 v 23:05 | Jordy |  TISK

Takhle se zpěvačka Christina Aguilera necítila již hodně dlouho! Vše co jí za posledních pár let potkalo se odráží v její nové desce "Lotus" - zklamání z desky "Bionic", rozvod s manželem Jordanem Bratmanem, uvolnění debutového filmu "Burlesque", její velmi úspěšné porotcování v show The Voice a mega-hit "Moves Like Jagger" s Maroon 5!

Tím vším se nechala Christina inspirovat a vše vložila do nové desky ve stylu Stripped z roku 2002 pro sebe a pro své fanoušky!

Stejně jako ve Stripped se i tady Aguilera noří do mnoha hudebních žánrů, ať už se jedná o taneční POP - "Your Body" nebo "Make the World Move" (duet se Cee Lo Greenem), skladbu založenou na pianu - "Sing for Me" (spolupráce se Siou) nebo rockově zabarvené písně, jako je "Army of Me"!

"Nikdo neví lépe než Christina, že úspěch nestojí na dobře znějícím hlasu, ale i na víře a v důvěře v ten hlas" - řekl Mark Burnett. "To znalosti a zkušenosti z ní dělají neuvěřitelně schopného trenéra v The Voice a bez pochyby i umělce!"

Sama zpěvačka nám ovšem potvrdila, že se do 4. série televizního pořadu The Voice tentokrát nezapojí a tentokrát usedne do jejího křesla zpěvačka Shakira.

"Je opravdu skvělé být součástí cesty za snem mých svěřenců v soutěži, ale bojím se, že bych neměla čas na svou vlastní práci!" říká sama Aguilera. "Mark mě a Cee Lo Greenovi dal jasně najevo, že ty křesla jsou navždy naše" pokračuje. "A jsem moc ráda, že pochopil, že nyní potřebuji udělat něco pro svou uměleckou duši a pro své fanoušky! Jednou se ale do show ráda vrátím se spoustou nových zkušeností, díky kterým budu ještě lepší coach!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 R8manus R8manus | Web | 22. září 2012 v 11:40 | Reagovat

Je dobře, že odešla z The Voice, aspoň bude moc mít čas na propagaci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama