Září 2011

Reklama Secret Potion!

30. září 2011 v 16:53 | Jordy |  ...Parfémy
Po dlouhé době čekání je to opět tu! Byla zveřejněna reklama na parfém Secret Potion!


Co na ní říkáte?

Můj názor : ...Velmi se mi líbily promo fotky k tomuto parfému, ovšem u samotné reklamy postrádám noblesu, která je v Christininých reklamách na parfémy využita pokaždé. Christina jede ve v noci ve výtahu na noční party a k tomu mi bohužel nesedí ani tradiční pomalá znělka. Nebyl by dobrý nějaká lehký "remix" této znělky, který by noční atmosféru nabízel?

SP v Maďarsku...

13. září 2011 v 20:20 | Jordy |  ...Parfémy
V maďarských obchodech je již k dostání parfém Secret Potion, jeden z pozorných fanoušků zaslal fotografii na internet...


Christina pro Style Ranking!

13. září 2011 v 20:16 | Jordy |  TISK
Když Christina letos navštívila Mnichov při propagaci svého parfému "Secret Potion" novináři jí trochu vyzpovídali...


Jste matka, zpěvačka a herečka. Jak je možné sladit tohle všechno a vypadat přitom dobře?
Jé,děkuji. Každá pracující matka potřebuje nějakou rovnováhu. Je pro mě velmi důležité, aby syn při pohledu na mě viděl, že mohu dosáhnout svých cílů díky tvrdé práci. Chci být pro něj příkladem. Jsem matka a zpěvačka a to si žádá jisté vyvažování, protože je nutné nějak rozložit svůj čas. Ale když se na konci dne usmívám, můj syn vidí, že jsem šťastná.
Co děláte pro udržení kondice?
Z časových důvodů je to někdy obtížné, ale snažím se jak můžu. Jím zdravě, třeba lososa namísto smažených věcí. Také mám osobního trenéra, se kterým cvičím až pětkrát týdně, pokud mi to můj rozvrh práce dovolí. Děláme různá cvičení - vytrvalostní trénink, posilování, cviky na břicho.
Který parfém je teď aktuálně váš nejoblíbenější?
Tato otázka je stejně těžká, jako které je teď mé nejoblíbenější album. Všechno záleží na mé náladě. Zatím je to bez pochyb Secret Potion.
Co myslíte, že má vliv na atraktivitu člověka?
Pro každou ženu je to charisma a osobnost. Je velmi důležité, aby se cítily ve své kůži dobře. To je to, co chci dosáhnout se Secret Potion. Inspirovala mě žena, která když vešla do místnosti, přinesla s sebou i pozitivní auru kolem sebe. Pokud na sebe nastříkáte Secret Potion, může to zcela změnit vaši náladu.
Jak se o sebe staréte každý den?
Obvykle po celý den nosím makeup, takže je důležité vyčistit obličej každý večer. Před spaním vždy velmi opatrně smyju makeup, pak použiju hydratační krém, který je pro mě velmi důležitý. A také používám oční krém.
Jakou kosmetiku máte vždy s sebou?
Ve všech případech červenou rtěnku, hydratační a zvláčňující krém. A také pleťová voda je pro mě velmi důležitá.
Malujete se sama?
Ano, je to pro mě zábava. Nicméně, nejraději mám česání vlasů. Když si můžu udělat makeup sama, jsem velmi šťastná. Vždycky mám pocit, že jsem jako umělec a maluji na plátno, hodně experimentuji a jsem spokojená s výsledkem.
Máte ráda módu?
Ano. Jako každá holka jsem závislá na botech a kabelkách.
Které návrháře máte ráda?
Miluji kabelky od Balenciaga a boty od Loubotion.
Kdybyste si musela vybrat, navrhování parfémů nebo zpěv?
Hudba byla pro mě vždy největší láska. To je důvod proč jsem tady a můžu vytvářet parfémy, podporovat je zístat přízeň svých fanoušků. Není důležité jaký máš talent nebo jak dobře umíš zpívat. Musíte tvrdě pracovat, abyste dosáhli svých cílů. Život je příliš krátký na to,abyste mohli udělat, to co chcete. Musíte použít všechnu energii k dosažení cíle. Štěstí je klíč k úspěchu.
Máte několik světoznámých hitů. Máte nějaký oblíbený?
Myslím, že Beautiful je moje oblíbená píseň. Poselství této skladby je fantastické. Je to velmi jednoduchá skladba ve své struktuře, textu i melodii. Jedná se o jednoduchou a krásnou píseň.
Hodně cestujete. Co děláte, když se vám stýská po domově?
Mám s sebou fotky, volám přátelům o píšu jim emaily. A vždy mám s sebou vonné svíčky, které mi svojí vůní připomínají domov.
Kde byste ráda trávila svůj volný čas?
Léta jsem pravidelně cestovala do francouzských Alp. Miluju sníh.
Lyžujete?
Ještě ne. Ale můj přítel má rád zimní sporty, tak mě to možná naučí.

SuperStar je zapomenuta, přichází Voice. Nova už se o pořad přihlásila !

1. září 2011 v 14:16 | Jordy |  TISK
Světovým televizím nyní kraluje nová soutěž talentovaných zpěváků. Jmenuje se The Voice a podle zdrojů MF DNES už o ní uvažuje také Nova.
Soutěžící opravdu umějí zpívat, nezdržuje tu žádná Hvězdná pěchota. Vybírá se z nich zprvu naslepo, pouze podle kvality hlasu. A hvězdní "porotci" své svěřence trénují a bijí se za ně.


To jsou tři prvky, které soutěž The Voice čili hlas odlišují od SuperStar - a zároveň tři nejčastější pochvaly, které zmiňují fanoušci pořadu. Znají ho ze zahraničního, zejména amerického vysílání, kde mezi "trenéry" nováčků nechyběla ani Christina Aguilera. Nyní se rýsuje naděje, že Voice dorazí i do Česka. Televize Nova si jej zaregistrovala, a třebaže oficiálně své plány dosud nepotvrdila, podle zákulisních zdrojů o novince vážně přemýšlí - byť není ještě tak daleko, aby znala pevný termín vysílání nebo jména účinkujících.
Napsalo : Idnes.cz"MLJ" na 1. místě v TOP 100!

1. září 2011 v 12:56 | Jordy |  NOVINKY
Song "Moves Like Jagger" obsadil 1. místo v TOP 100 Music Hit na Billboard.com! Gratuluji! :)