Duben 2011

Co říct...

17. dubna 2011 v 19:51 | Jordy |  MOJE VZKAZY
Ahoj, omlouvám se, že jsem teď dlouho nepsal, ale neměl jsem na to vůbec náladu, protože mám takovou etapu, kdy mě Christina nebaví... Její songy mám už neuvěřitelně oposlouchaný a pořád přemýšlím, proč se mám někomu věnovat, když mi to už vůbec nic nedává. Uvidím, kdy to přestane, snad brzy...

S pozdravem
Jordy

Fotografie z Varieté...

8. dubna 2011 v 21:35 | Jordy
Všimli jste si při sledování Burlesque, že ve scéně kdy si Ali balí kufry a odjíždí do LA, byla použita skutečná fotografie Christiny jako malé se svou matkou Shelly?

Část rozhovoru z Para Todos!

8. dubna 2011 v 21:00 | Jordy |  TISK
Exkluzivně Vám přináším část z rozhovoru Christiny pro časopis Para Todos!

O The Voice…
Proč jste se rozhodla spolupracovat s The Voice? Co Vás na tomto projektu upoutalo?
Christina : ,,Protože tento pořad není o tom pobavit diváky ponižováním vystupujících, právě naopak, snažíme se pouze najít nějaký velký talent, který se v soutěžících ukrývá."

Co taková celebrita jako jste Vy ještě hledá? Co by vás upoutalo?
Christina : ,,Kdo by mě upoutal? Někdo kdo má opravdu silný a zvláštní hlas, někdo kdo až zazpívá, přeběhne mi mráz po zádech…"
O soukromí Christiny…
Jaký je Vás oblíbený film nebo kniha a proč?
Christina : ,,Sound of Music, protože mi připomíná mé dětství. A kniha? Alenka v říši divů, tu jsem jako dítě zbožňovala!"

Dětství je plné fantazie a tajných přání, jaké máte přání nyní?
Christina : ,,Seznam mých přání je nekonečný a kdybych Vám měla jmenovat ty co mě zrovna teď napadají, bylo by to asi přání naučit se vařit, zdokonalit se ve španělštině a naučit se řídit auto!" (smích)

Jste světoznámá celebrita. Co je na tom dobrého a co zlého?
Christina : ,,Nejšťastnější jsem, když jsem na turné. Cítím, že se opravdu mohu spojit se svými fanoušky. Jako negativ beru to, že jsem ztratila své soukromí..."

Jakou radu byste dala těm co se snaží vstoupit do hudebního průmyslu a dalších odvětví zábavy?

Christina : ,,Buďte připraveni tvrdě pracovat. Ale pokud jste vášnivý a nemůžete se vidět dělat něco jiného, ​​je možné cokoliv. Obklopte se lidmi, kteří vás podpoří, a pokuste si najít svůj vlastní hlas."

Britney Spears nedávno řekla, že miluje Vaší píseň Woo-hoo, máte oblíbenou píseň od Britney?

Christina : ,,Ano, vzpomínám si. Její první singl Baby One More Time, byl fantastický.
Brilantní pop song!"

Christina 1. v průzkumu!

7. dubna 2011 v 18:31 | Jordy |  NOVINKY
Christina vyhrála průzkum, který se zaměřoval na umělce, kteří nejvíce inspirují a podporují své lesbické a homosexuální fanoušky. Christina vyhrála díky své písni Beautiful z alba Stripped, které vydala roku 2003. S velkým náskokem na žebříčku za sebou zanechala zpěvačky jako jsou Lady Gaga nebo Katy Perry! Když se Christina výsledky průzkumu dozvěděla prohlásila :
,,Jsem nadšená z toho, že jsem byla zvolena nejvíce inspirujícím pop umělcem pro tyto lidi! Dobrý vztah s mými fanoušky je pro mě velice důležitý!"


NMT Las Vegas

7. dubna 2011 v 17:11 | Jordy |  ...Videa s Chris
Na internetu se objevilo video se záznamem z vystoupení Christiny s písní Not Myself Tonight, kterou zazpívala v Las Vegas
minulý rok.


SK - Christina Aguilera a jej silnejšie nohy: Legíny neboli najlepší nápad

6. dubna 2011 v 10:41 | Jordy |  TISK

Už je to niekoľko mesiacov, čo si zvykáme na pribratú Christinu Aguileru. Plné krivky jej pristanú omnoho viac, ale pri takejto postave je potrebné si premyslieť, čo na seba. Nie vždy to speváčke vyjde. Podobne to bolo aj v deň, keď svojho syna Maxa vyzdvihla zo škôlky v Santa Monice. Na sebe mala voľné tričko s potlačou, štýlovú čiapku a slnečné okuliare, ale celkový dojem pokazila obtiahnutými legínami.
Z Christiny Aguilery sa stáva tučibomba, pribrala 15 kilogramov!
Tie len zvýraznili jej silnejšie stehná a povedzme si úprimne, že 30-ročná blondína nikdy nepatrila k ženám, ktoré by sa mohli pochváliť pekne tvarovanými nohami. Najnovšie už aj herečka, ktorá zažiarila v hlavnej úlohe vo filme Burlesque po boku divy Cher, pribrala 15 kilogramov.
Christina Aguilera chudne: Škaredej celulitídy sa však nezbaví
Možno sú pribúdajúce kilogramy odrazom jej trápenia. Smútok z rozpadnutého manželstva začala čoraz častejšie utápať na dne pohárika, čo malo niekoľko následkov. Odvtedy Christina seká dobrotu.

zdroj : tvnovinky.sk

V Para Todos zásadní informace!

5. dubna 2011 v 19:30 | Jordy |  TISK

Promo fotka z The Voice je na titulce nejnovějšího čísla hispánského magazínu ,,Para Todos"!

,,Zpěv ve španělštině? Ano, ano, ano! Tento jazyk miluji a je jisté, že zpívat ve španělšitě mě ještě určitě uslyšíte! Velice ráda bych natočila celé CD ve španělském jazyce... Ale teď nechci nic plánovat, jsem spontání člověk, který žije ze dne na den!..."

Christina a Max ve školce...

5. dubna 2011 v 16:49 | Jordy |  ...Videa s Chris
Po pár fotografiích zachycujících Christinu s Maxem u školky je tu i video...


C&A kolekce v Evropě nebude!

5. dubna 2011 v 16:47 | Jordy |  NOVINKY
Protože jsem byl zvědavý, napsal jsem do společnosti C&A, zda bude kolekce Christiny Aguilery k sehnání i u nás. Odpověď přišla, ale špatná... Celá kolekce je orientována pouze na jihoamerický trh.